top of page
Рисунок1.jpg

Фесенко О. М. Сонце над Терсою : збірка поетичних та прозових творів / Ольга Фесенко. – Запоріжжя : Запоріжжя, 2010. – 96 с. : іл.

   Це видання наче відбиток людської душі, великої душі, сповненої любові до рідної землі, до людей, які оточують. Душі, яка не перестає радіти простим речам - ясному небу і привітному ранковому сонечку, шелесту трав і розміреному темпу сільського життя, співу птахів і щирим посмішкам дітей. Душі, яка продовжує помічати незвичне і казкове в буденних речах.

    

   Збірка талановитої письменниці та поетеси Ольги Фесенко - це рецензія на все її життя. Вірші та прозові розповіді наштовхують на усвідомлення єдиної думки - любов до великої Батьківщини, до України починається з любові до рідного села, рідної батьківської хати. 

b3345.jpg

Книга надрукована при допомозі та сприянні Мелітопольської районної державної  адміністрації та Мелітопольської громадської організації  "Мелітопольський район - наш рідний корай"

green-ebook-icon-vector-1654209.png

   Вірші та пісні Ольги Фесенко  допомагають відсторонитися від буденних проблем і наштовхують на роздуми про життєві пріоритети кожної окремої людини.

Село в долині біля Терси,

Біленьких хаток два ряди,

Лиман, ставки, немов озерця,

Багаті вишнями сади...

Лиш там душею відпочину,

Де біленька хатка у селі,

В тім куточку рідної Вкраїни,

Де ступала вперше по землі.

Беру в долоні тишу вечорову 

І ніжно притуляю до щоки,

Скидаю з пліч думок важкі окови,

А на папері стеляться рядки...

О.Фесенко

bottom of page